مطالب براساس : تولید تخم مرغ

کسری 1200 تن تخم‌مرغ در همدان

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  14 آذر, 1397

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با تأکید براینکه تولید گوشت قرمز در استان کسری ندارد، گفت: تولید گوشت قرمز در استان همدان مازار بر مصرف است اما این تولید به جای اینکه وارد بازار استان شود…… بیشتر »

به اندازه نیاز کشور تولید مرغ و تخم‌مرغ داریم/ مشکلی برای تهیه خوراک طیور نداریم

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  8 آذر, 1397

مهدی معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در خصوص افزایش مالیات در سال آینده گفت: به هر حال دولت در سال‌های اخیر سعی کرده تا درآمد خود را از مالیات تامین ‌کند تا کمتر به نفت وابسته باشد اما…… بیشتر »

سالانه 70 هزار تن تخم مرغ در قم تولید می شود

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  20 شهریور, 1397

مدیرعامل شرکت تعاونی مرغداران مرغ تخم گذار قم گفت: به طور میانگین سالانه 70 هزار تن تخم مرغ توسط مرغداران استان تولید می شود که این محصول به صورت تضمینی توسط تعاونی مرغداران مرغ تخم گذار قم به فروش می رسد.

دردسر جدید تولیدکنندگان تخم مرغ

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  5 شهریور, 1397

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه کارتن و شانه تخم مرغ به سختی یافت می شود،گفت: نامه ای به وزیر صنعت نوشته و خواستار رسیدگی به این مساله شده ایم.

قیمت تخم مرغ و مشکلات بازار آن

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  8 مرداد, 1397

ناصر نبی‌پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران ، از افزایش 900 تومانی هر کیلو تخم‌مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو تخم‌مرغ درب مرغداری 7 هزار و 500 و شانه‌ای 15 هزار تومان است.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/chickdev/public_html/wp-content/themes/chickendevice/tag.php on line 17