مطالب براساس : تخم نطفه دار طاووس

طاووس قهوه ای-کامئو(BROWN PEAFOWL)

دستگاه جوجه کشی  مقالات   خرید دستگاه جوجه کشی  31 شهریور, 1397

طاووس ها ماکیان دانه خوار، میوه خوار و همه چیز خوار هستند و بهترین جیره غذایی برای تغذیه طاووس قهوه ای دانه مرغداری، دانه پارس، کنسانتره، میوه جات و سبزی جات تازه می باشد.

تخم نطفه دار طاووس

دستگاه جوجه کشی  محصولات   خرید دستگاه جوجه کشی  16 اردیبهشت, 1397

یکی از شگفتی های طاووس ریزش و رویش پرهایش است؛.پرنده ایست زیبا که به واسطه پرهای زیبایش معروف می باشد. این پرنده دارای صدایی بلند و گوش خراش است. نوع نر این پرنده دارای پرهای باشکوه و بلند که تا ۱/۵ متر هم رشد می کند می رسد، طول کل بدن این پرنده از نوک تا انتهای دم در پرنده بالغ تا ۲/۵ متر هم رشد می کند.

طاووس زیبا

جوجه کشی از تخم نطفه دار طاووس

دستگاه جوجه کشی  مقالات   خرید دستگاه جوجه کشی  10 اردیبهشت, 1395

طاووس ها یکی از زیباترین و جذاب ترین انواع پرندگان هستند که امروزه بصورت تجاری و یا بعنوان سرگرمی پرورش داده می شوند. هر چند همه پرورش دهندگان از روش جوجه کشی مصنوعی برای انکوباسیون تخم های طاووس استفاده نمی کنند؛ اما استفاده از دستگاه جوجه کشی شما را قادر می سازد که بتوانید محیط فرایند هچ را بهتر کنترل نموده و در نتیجه نرخ هچ بالاتری داشته باشید. موفقیت در فرایند جوجه کشی از تخم های طاووس، در مرحله اول نیازمند یک گله مولد سالم و سرحال می باشد. پرندگان مولد باید عاری از هر نوع انگل داخلی و خارجی و بیماریها باشند. گله مولد همچنین باید از جیره غذایی مناسبی برخوردار باشد. محل نگهداری گله مولد نیز باید قبل از شروع فصل تخمگذاری کاملاً نظافت و ضدعفونی گردد تا احتمال سرایت انواع بیماریها و انگل ها به پرندگان و تخم ها از بین رفته و هر نوع اضطراب و تشویش در گله به حداقل برسد. یک گله مولد سالم، تخم های سالم و زیست پذیر را تولید خواهد نمود.