مطالب براساس : آنفولانزای پرندگان

ورود مرغ زنده به گلستان ممنوع است

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  27 آذر, 1397

مدیرکل دامپزشکی گلستان با بیان این که ورود مرغ زنده به گلستان جز از خراسان شمالی ممنوع است، گفت: با همکاری محیط زیست، پرندگان مهاجر در تمام تالاب‌های استان رصد و نمونه برداری می‌شوند. غلامرضا محرابی در گفتگو با خبرنگار…… بیشتر »

تلف شدن مرغ‌ها با آنفلوآنزای پرندگان در یزد تکذیب شد

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  29 آبان, 1397

به دنبال انتشار عکسی مبنی بر تخلیه مرغ‌های تلف شده در مرغداری ارنان به دلیل آلودگی به آنفلوآنزا، مدیرکل دامپزشکی استان یزد گفت: این تلفات معمولی مرغداری بوده و ارتباطی با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان ندارد. علی اکبر حدادزاده با…… بیشتر »

اجرای طرح پایش آنفلوانزای پرندگان در 14 نقطه از کرمانشاه

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  29 آبان, 1397

شیوع بیماری آنفلوانزای پرندگان، حدود 21 سایت در 10 شهرستان استان در اطراف تالاب‌ها، سراب‌ها، سدها، رودخانه‌ها و آبگیرها وجود دارد که تعدادی از پرندگان مهاجر معمولاً از اوایل آذرماه تا اردیبهشت‌ماه سال بعد در این مکان‌ها زیست می‌کنند.

مروری بر آنفولانزای طیور

دستگاه جوجه کشی  مقالات   خرید دستگاه جوجه کشی  4 شهریور, 1397

بیماری آنفلوآنزا در اصل،به تب نزله ای حاد و به شدت واگیر دار در انسان و حیوانات مختلف اشاره دارد. این بیماری تنفسی توسط ویروسی از خانواده اورتومیکسو ویریده(Orthomyxoviridae) ایجاد می شود.

بازگشت آنفلوانزای پرندگان به مالزی، ویتنام و روسیه

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  1 شهریور, 1397

این اولین مورد از بروز آنفلوانزا در مالزی در یک سال اخیر است. پس از آن‌که آنفلوانزای فوق حاد پرندگان بعد از یک سال به مالزی بازگشت، ویتنام و روسیه نیز موارد بیشتری را از وقوع این بیماری در کشور خود گزارش دادند.

آغاز واکسیناسیون طیور در ١٠ استان کشور

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  9 مرداد, 1397

رئیس سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: در ١٠ استان پرریسک کشور علاوه بر رصد، پایش و معدوم‌سازی کانون‌های آلوده تب کریمه، واکسیناسیون هدفمند علیه این بیماری نیز انجام می‌شود.

کاهش 80 درصدی بیماری های دام و طیور

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  6 مرداد, 1397

قزوین- رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با اقدامات انجام شده ضمن کم شدن کانون های بحران بیماری دام و طیور و آنفلوانزا از ۷ هزار نقطه به ۶۴۰ نقطه زمینه کاهش بیماری ها تا ۸۰ درصد فراهم شده است.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/chickdev/public_html/wp-content/themes/chickendevice/tag.php on line 17