فروشگاه دستگاه جوجه کشی
Dampezeshki-202

تمام فعالیت های سازمان دامپزشکی کشور مصداق پدافند غیرعامل است

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  3 مهر, 1397

با توجه به فرا رسیدن فصل شیوع بیماری های مشترک بین انسان ودام به ویژه آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، جلسه مدیران کل پدافند غیرعامل استانداری ها با حضور معاون سلامت سازمان پدافند غیر عامل کشور و معاون امنیتی وزارت کشور در محل سازمان دامپزشکی کشوربرگزار شد.

69295

اصول اولیه نگهداری طوطی کوتوله

دستگاه جوجه کشی  مقالات   خرید دستگاه جوجه کشی  3 مهر, 1397

برای دوستانی که برای اولین بار میخواھند لذت نگھداری از این پرنده را تجربه کنند گونه صورت ھلویی را پیشنھاد میکنم زیرا طبیعت ملایم تری نسب به گونه فیشر دارند.

5-1

خوراک دام و طیور

دستگاه جوجه کشی  مقالات   خرید دستگاه جوجه کشی  3 مهر, 1397

داشتن یک برنامه کامپیوتری برای نوشتن فرمولاسیون مناسب خوراک و داشتن فردی که روی این برنامه کار کند کافی نیست. به علاوه، باید از پارامترها و ارزش های صحیح استفاده شود تا فرمولاسیونی کم هزینه ایجاد شود.

images (1)

پرورش کبک چوکارRaising Chukar Partridges

دستگاه جوجه کشی  مقالات   خرید دستگاه جوجه کشی  2 مهر, 1397

نژادهای متنوعی از کبک شامل کبک های اهلی و وحشی در سراسر جهان وجود دارد. کبک چوکار یا چوکار هندی (Alectoris chukar chukar) از دیرباز در این جهان پهناور می زیسته و دارای جمعیت بسیار زیادی بوده است ولی پس اینکه در دشتها ساکن شد توسط انسان بطور بی رویه شکار گردید و تعداد آن به سرعت روی به تنزل گذارد

shir-new13

افزایش هزار تومانی قیمت هر بطری شیر

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  2 مهر, 1397

شیر کم چرب ۱.۵ لیتری که اخیرا با افزایش قیمت، به ۳۵۰۰ تومان رسیده بود، امروز با قیمت ۴۰۰۰ تومانی در برخی برندهای مطرح در بازار عرضه شد که تعجب همه مشتریان را در پی داشت