فروشگاه دستگاه جوجه کشی

ورامین پاک از آنفلوانزا

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  23 آبان, 1397

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت: با بررسی وضعیت واحدهای مرغداری و طیور اهلی و پرندگان مهاجر به تالاب های ورامین ، هیچ موردی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان مشاهده نشده است.

صادرات تخم مرغ از مرز زمینی آستارا

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  23 آبان, 1397

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا امروز گفت: این تخم مرغ‌های نطفه دار تولید شهرستان رشت بود که با نظارت شبکه دامپزشکی و رعایت شرایط قرنطینه به جمهوری آذربایجان صادر شد.

شناخت انواع کاکادوھا

دستگاه جوجه کشی  مقالات   خرید دستگاه جوجه کشی  23 آبان, 1397

گروه کاکادو ھا شامل طوطی ھای متوسط و بزرگ به طول ھای ٣٠ تا ٧٠ سانتیمتر میگردد که اکثر انھا کاکل دارند .آنھایی که به عنوان حیوان خانگی نگھداری می شوند اغلب دارای رنگ روشن ھستند ما در اینجا به…… بیشتر »

تولید بیش از 2 هزار تن مرغ طی یک ماه اخیر در هرمزگان

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  22 آبان, 1397

 رئیس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان گفت: از ابتدای آبان ماه 2 هزار و ۸۱۳ تن مرغ در هرمزگان تولید شده که این میزان تولید ۲۱۸ تن مازاد نیاز استان است. به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ علی باقر زاده در بیست…… بیشتر »

آغاز توزیع تخم مرغ تنظیم بازاری از هفته جاری

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  22 آبان, 1397

به گزارش اکوفارس به نقل از صدا و سیما، حمید ورناصری  با اشاره به اینکه تقاضای بازار در نیمه دوم سال معمولاً افزایش می یابد، افزود: وزارت جهاد کشاورزی و ستاد تنظیم بازار به منظور مدیریت بازار تخم مرغ در…… بیشتر »

مرغداری‌ها خالی از دان هستند

دستگاه جوجه کشی  اخبار   خرید دستگاه جوجه کشی  20 آبان, 1397

یک مقام مسئول گفت: باوجود افزایش دو برابری قیمت کرایه‌ها و دریافت مبلغ جداگانه پشت بارنامه، مرغداری‌ها همچنان خالی از دان هستند.