4 برابر شدن واردات گوشت روسی به ایران

اخبار

حجم صادرات گوشت از آستاراخان روسیه به ایران در نیمه اول سال ۲۰۱۸ میلادی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته چهار برابر شده است.
الکساندر ژیلین – استاندار آستاراخان – گفت: سرعت رشد همکاری با ایران در زمینه دامپروری در منطقه ما خوب است و طی شش ماه اول ۲۰۱۸ به کشور همسایه از طریق دریای خزر ۱۵۳ تن گوشت گوسفند صادر شده که در سال گذشته این شاخص ۳۹ تن بوده است.
رئیس منطقه “لیمانسکی” به عنوان صادرکننده اصلی گوشت به ایران گفت: شرکای ایرانی مسئله احداث کارخانه فرآوری گوشت در منطقه “لیمانسکی” را از ما درخواست کرده اند که برای آنان منطقه‌ای صنعتی آماده کرده ایم و زیرساخت های برق و لوله کشی و خطوط مخابرات آن انجام شده و چشم اندازهای خوبی برای همکاری با ایران وجود دارد.
ابتدای امسال شمار گوسفندان منطقه آستاراخان به بیش از یک میلیون و ۴۷۷ هزار رأس رسید که رشدی ۳٫۷ درصدی را نشان می دهد. همچنین شمار گاوهای گوشتی این منطقه با ۱.۵ درصد رشد به بیش از ۲۸۹ هزار رأس رسیده است.
بیش از ۱۷۵ شرکت ایرانی در منطقه آستاراخان روسیه حضور دارند که حجم اقتصادی این منطقه با ایران را با افزایش ۱۰۳ درصدی به ۱۷۵.۸ میلیون دلار رسانده اند.

جهت خریدتخم نطفه دار گونه های مختلف طیور یادستگاه های جوجه کشی اینجارا کلیک کنید.

برچسب‌ها:, ,

پاسخی بگذارید

چهار × چهار =