نحوه خرید تخم مرغ عمده بدون آنتی بیوتیک

اخبار

یکی از مواد غذایی که سرشار از ویتامین و پروتئین های گوناگون می باشد تخم مرغ است که به دلیل دارا بودن خواص بسیار آن مصرف این ماده غذایی خوشمزه برای تمامی سنین توصیه می شود ، با توجه به مطالعات انجام شده دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که والدین و خانواده ها به هیچ عنوان نباید تخم مرغ را از برنامه غذایی روزانه فرزندشان حذف کنند. مسئله مورد بحث و اهمیت دیگری که وجود دارد بدون آنتی بیوتیک و ارگانیک بودن تخم مرغ می باشد ، امروزه اغلب افراد در تلاش هستند تا تخم مرغ های بدون آنتی بیوتیک تهیه کنند. مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز (پورعلی) که در سال 1394 در مناطق سر سبز ، به دور از آلودگی و بسیار خوش آب و هوا استان آذربایجان شرقی تاسیس شده است تخم مرغ هایی با کیفیت و بسته بندی های مناسب تهیه و توزیع می نماید. افرادی که به دنبال کسب رضایت مشتری می باشند می توانند با کسب اطلاعات در زمینه خرید تخم مرغ عمده بدون آنتی بیوتیک با نمایندگی های این محصول در سراسر کشور تماس حاصل فرمایند .

ویژگی تخم مرغ سبز چیست؟
اغلب مجتمع های تولیدی صرفا به دنبال تهیه و تولید تخم مرغ هایی هستند که متشکل از رنگ دانه های مصنوعی بوده و به دلیل داشتن آنتی بیوتیک برای سلامتی مضر می باشد ، در این بین مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز با هدف تولید تخم مرغ های بدون آنتی بیوتیک و ارگانیک که سلامتی انسان را به خطرمی اندازد ، اقدام به تولید تخم مرغ هایی بدون رنگ دانه های مصنوعی و ارگانیک می کند. این محصول مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است از آن جهت که تولید آن کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست صورت می گیرد . علاوه بر مواردی که به آن ها اشاره کردیم برخی دیگر از ویژگی های تخم مرغ سبز بدون آنتی بیوتیک را در ذیل بیان می کنیم.
•تخم مرغ سبز بدون آنتی بیوتیک (پورعلی) ، فاقد هر گونه آلودگی می باشد زیرا نحوه تولید این محصول به صورت مکانیزه و صنعتی می باشد که در آن هیچ گونه دخالت دست وجود ندارد.
•مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز تقریبا هر ده روز یک بار به صورت مداوم از لحاظ وجود ویروس و میکروب ، توسط کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور نمونه برداری می شود که در هر بار مورد تایید قرار می گیرد.
•یکی از افتخارات و ویژگی های این مجتمع تولیدی داشتن اولین پروانه کسب بهداشتی تولید تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک و ارگانیک در کشور می باشد.
•همواره کارکنان این مجتمع تولیدی  برای رعایت و حفظ موارد بهداشتی در تلاش می باشند تا مانع از ورود میکروب و آنتی بیوتیک که عاملی برای شیوع بسیاری از بیماری ها می باشد ، شوند.
•یکی دیگر از ویژگی های این محصول که باعث ترغیب مشتریان جهت خرید تخم مرغ سبز شده است ، قیمت مناسب این محصول نسبت به سایر تولید کنندگان می باشد.

مزایای استفاده از تخم مرغ سبز
استفاده از تخم مرغ سبز بدون آنتی بیوتیک پورعلی با توجه به ویژگی هایی که دارد ، دارای مزایای ذیل می باشد:
-استفاده و دسترسی به این محصول در تمامی نقاط کشور آسان می باشد.
– تخم مرغ سبز مورد تایید سازمان دامپزشکی کشور می باشد.
-به هیچ عنوان در تولید تخم مرغ سبز از رنگ دانه ها و مواد مصنوعی استفاده نشده است.
-جیره غذایی مرغ های تخم گذار کاملا طبیعی می باشد.

خرید عمده تخم مرغ سبز (بدون آنتی بیوتیک)
بسیاری از افراد برای جلب رضایت مشتریان خود به دنبال خرید عمده تخم مرغ های بدون آنتی بیوتیک و ارکانیگ هستند. مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز(پورعلی) برای آن دسته از مشتریان که به دنبال خرید عمده این محصول هستند پیشنهاد دارد ، در فروش محصولات با کیفیت پور علی با این مجتمع تولیدی همکاری نمایند همچنین این مجتمع فروش عمده محصول خود را در بسته بندی های بسیار مناسب همراه با کیفیت بالا و قیمت عمده تخم مرغ آغاز کرده است. تخم مرغ ارگانیک و بدون آنتی بیوتیک به صورت عمده در تمامی نمایندگی های کل کشور به فروش می رسد و در دسترس مردم قرار دارد. یکی دیگر از ویژگی های فروش عمده این محصول این است که افرادی که به عنوان پخش کنندگان این محصول هستند می توانند از حاشیه فروش آن سود مناسبی به دست آورند. همچنین تمامی عمده فروشان و مصرف کنندگان این محصول می توانند خرید خود به صورت سفارشات تلفنی انجام دهند ، که از مزایای این امر آن است که از اتلاف و هدر رفتن وقت جلوگیری می شود و باعث کاهش یافتن سفرهای درون شهری و برون شهری می شود.

امکان فروش تخم مرغ سبز در سراسر کشور
خبر خوشحال کننده ای که میتوانیم به فروشندگان عمده این محصول بسیار خوشمزه و مقوی بدهیم این است که فروش عمده تخم مرغ سبز در سراسر کشور امکان پذیر می باشد و افراد می توانند نمایندگی فروش تخم مرغ سبز را در شهر خود داشته باشند. با اقتدار و افتخارمی توانیم بگوییم تخم مرغ سبز یکی از بهترین مجتمع های تولید تخم مرغ با کیفیت در کشور می باشد زیرا تهیه این محصول با تکیه بر دانش روز و با استفاده از کارشناسان با تجربه و همچنین تجهیزات پیشرفته صورت گرفته است و با بسته بندی های مناسب و مختلف ، پس از پشت سر گذاشتن مراحل کنترل کیفیت در دسترس خریداران گرامی قرار می گیرد.

جهت خرید تخم نطفه دار گونه های مختلف طیور یا دستگاه های جوجه کشی اینجارا کلیک کنید.

برچسب‌ها:, ,

پاسخی بگذارید

3 × یک =