عملکرد دستگاه جوجه کشی

اخبار / مطالب کاربردی

دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی چیست ؟ دستگاهی که دقیقا شرایط پرنده مادر را به وجود آورده تا تخم نطفه دار پس از گذشت مدت معین تبدیل به جوجه شود . به طور خلاصه می توان برای دستگاه جوجه کشی این ویژگی ها را در نظر گرفت : تامین و تنظیم دما ، تامین رطوبت ، چرخاندن تخم ها ، تهویه ، اکسیژن رسانی  .

دستگاه های جوجه کشی چیکن دیوایس از کیفیت ساخت بسیار بالایی بهره مند هستند و تمامی موارد ذکر شده در دستگاه های جوجه کشی چیکن دیوایس موجود است .

تمامی موارد بالا بصورت اتوماتیک انجام میشود و شما تنها کافی است که تخم نطفه دار را درون دستگاه جوجه کشی قرار داده و آن را به برق شهری متصل نمایید همین . سپس طبق دفترچه ی راهنما پس از گذشت مدتی معین ، تخم های نطفه دار شما تبدیل به جوجه خواهند شد . اما در موفقیت آمیز بودن این عمل باید هم دستگاه جوجه کشی شما کیفیت بالایی داشته باشد و با مهندسی تمام ساخته شده باشد و هم اینکه تخم های شما قابلیت تبدیل به جوجه را داشته باشند یعنی تخم نطفه دار باشند .

اگر می خواهید که با خیال راحت دستگاه جوجه کشی خریداری کنید بهتر است از محصولات با کیفیت ما استفاده کنید . در چیکن دیوایس انواع دستگاه جوجه کشی اعم از خانگی ، خارجی ، صنعتی ، نیمه صنعتی و… موجود است . از قسمت محصولات وب سایت دستگاه جوجه کشی مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید . در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما به دستتان خواهد رسید.

جهت خرید و سفارش محصول با شماره زیر تماس بگیرید:

09199862997_ 04432259291_ 09199862891_ 09146200950

آدرس سایت جهت بازدید از محصولات:

chicken-device.com

دستگاه-جوجه-کشی.com

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

دوازده + بیست =