سمپاشی شرکت پشتیبانی بر پیکره صنعت مرغداری

اخبار

نائب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران کشور گفت: قیمت خرید هر کیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری از تولیدکنندگان به ۶۵۰۰ تومان رسید که با هزینه تولید آن تقریبا سر به سر شده است
حبیب اسدالله نژاد با بیان اینکه در حال حاضر هزینه تولید هر کیلوگرم مرغ به 6300 تا 6500 تومان است، اظهار کرد: این وضعیت موقت است و با تغییر نرخ ارز انتظار می رود افزایش قیمت هزینه تولید اتفاق بیفتد.
وی یادآور شد: بر اساس برآورد وزارت جهاد کشاورزی و مصوب شورای اقتصاد قیمت خرید مرغ زنده درب مرغداری از تولیدگننده 6500 تومان و قیمت برای مصرف کننده 9250 تومان است.
اسدالله نژاد با انتقاد از توزیع مرغ گرم توسط شرکت پشتیبانی امور دام به زیر قیمت مصوب شورای اقتصاد ، افزود: این شرکت از چهارشنبه هفته گذشته اقدام به عرضه مرغ گرم با قیمت هر کیلوگرم 7800 تومان کرده است که خلاف قیمت مصوبه اعلام شده توسط شورای اقتصاد است.
وی درباره نتایج منفی اقدام شرکت پشتبانی امور دام بر تولید هشدار داد و گفت: این اقدام همانند تزریق تدریجی سم بر پیکره صنعت طیور کشور و از پا درآوردن تولیدکنندگان است که در آینده کاهش تولید و افزایش قیمت مرغ را به همراه دارد.
اسدالله نژاد در پایان اظهار کرد: به نظر می رسد دست های درکارند تا با ضربه زنده به تولید باردیگر باب واردات را باز و از این طریق سود بی دردسر و بالایی را نسیب خودکنند.

جهت خرید تخم نطفه دار گونه های مختلف طیور یا دستگاه های جوجه کشی اینجارا کلیک کنید.

برچسب‌ها:, , ,

پاسخی بگذارید

چهار × سه =