دستگاه جوجه کشی 30 تایی

محصولات

ماشین جوجه کشی

تنوع محصولات دستگاه جوجه کشی چنان زیاد شده که دیگر مشتری انتخاب آسانی ندارد و باید کلی جستجو کند تا به نتیجه ی دلخواهش برسد .

در زمان عرضه ماشین جوجه کشی 30 تایی به قدری خوش ساخت و کامل بود که توانست عنوان برترین دستگاه جوجه کشی خانگی را در اکثر فروشگاه های مجازی ایران و دیگر کشور ها در آن زمان دریافت کند ، بعلاوه ماشین جوجه کشی خانگی 30 تایی توانست برای 4 سال مداوم با ۹۵ درصد رای مثبت کاربران عنوان بهترین طراحی ، کیفیت ساخت و کسب راندمان واقعی جوجه کشی را در کره خاکی با خود به خانه ببرد .

حال مدل جدید این دستگاه جوجه کشی به بازار آمده که قابلیت جوجه کشی از تخم شترمرغ نیز به آن اضافه گردیده است . مدل جدید دستگاه جوجه کشی ۳۰ تایی تنها وجه مشترکی که نسخه ی قبلی خود دارد در ظرفیت قرارگیری تخم هاست و بکلی مدل جدید بروز و با کیفیت شده است . در ادامه به بررسی این دستگاه جوجه کشی می پردازیم پس با ما یعنی چیکن دیوایس باشید .

دستگاه جوجه کشی

هنگام بازگشایی این دستگاه جوجه کشی 30 تایی مجذوب طرحی آن خواهید شد البته کنار این جذابیت کارت گارانتی نیز قرار گرفته 🙂 ,  خوب این دستگاه جوجه کشی فقط به طراحی زیبا ختم نمی شود کیفیت بالا در طراحی این ماشین جوجه کشی بهره وری و راندمان بالا را نیز در پی دارد . دستگاه جوجه کشی مورد نظر از ظرفیت  30 عدد تخم نطفه دار برای مرغ ، اردک و بوقلمون | 76 عدد تخم کبک و بلدرچین | ۱۲ عدد تخم غاز | و ۴ عدد تخم شتر مرغ بهره می برد .

صفحه کریستال نکشن شفاف باعث می شود که شما تخم های نطفه دار داخل دستگاه را تا تبدیل شدن به جوجه مشاهده کنید و البته اینکار لذت جوجه کشی را برای شما دوچندان میکند . این دستگاه جوجه کشی کاملا اتوکاتیک بوده و شما کمترین دخالت را در فرایند جوجه کشی خواهید داشت . از سیستم کنترل دما گرفته تا چرخش تخم ها .

خرید دستگاه جوجه کشی

جوجه کشی جهت خرید دستگاه جوجه کشی 30 تایی لطفا با ما تماس بگیرید و یا از قسمت راهنمای خرید اقدام به خرید کنید . خرید امن و راحت را با ما تجربه کنید . محصول سفارشی شما در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد گردید .

آدرس سایت جهت بازدید از محصولات:

www.chicken-device.com

دستگاه-جوجه-کشی.com

قیمت دستگاه جوجه کشی 30تایی:6/600/000ریال

خرید دستگاه جوجه کشی

 

 

برچسب‌ها, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

20 + 6 =