تصویب 100 میلیارد ریال تسهیلات برای مرغداری های راکد بوشهر

اخبار

استاندار بوشهر گفت: با موافقت سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان کشور 100 میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی مرغداری های راکد این استان مصوب شد.
عبدالکریم گراوند افزود: انتظار می رود با جذب این میزان تسهیلات زمینه فعال سازی 50 واحد مرغداری راکد این استان با میزان اشتغال میانگین هر واحد پنج تن فراهم شود.
وی بیان کرد: در این زمینه سازمان جهاد کشاورزی و تعاونی مرغداران استان بوشهر باید برای سرعت بخشی در روند پرداخت این تسهیلات با بانک سینا بعنوان بانک عامل تسهیلات یاد شده رایزنی و همکاری کنند.
گراوند همچنین با تاکید بر برگزاری مستمر نشست های کارگروه رفع موانع تولید گفت: در قالب این کارگروه مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه های تامین اجتماعی، مالیات و سرمایه درگردش برطرف شود.
استاندار بوشهر یادآورشد: شرایط کنونی اقتصاد کشور ایجاب می کند بیش از پیش برای فعال سازی ظرفیت واحدهای تولیدی استان تلاش کرد.
گراوند تاکید کرد:دراین ارتباط باید گزارش کاملی از واحدهای راکد صنعتی و همچنین کشاورزی مرتبط با صنعت مشخص شود.
وی گفت: اولویت پرداخت تسهیلات مربوط به واحدهای اقتصادی راکد و همچنین واحدهای تولیدی با بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی است.
گراوند افزود: پارسال بانک های استان بوشهر در پرداخت تسهیلات رونق تولید همکاری خوبی داشتند با این وجود ظرفیت برای همکاری و پرداخت تسهیلات بیشتر وجود دارد.
استاندار بوشهر یادآورشد: بانک های این استان در سری نخست پرداخت تسهیلات رونق تولید یکهزار و 320 میلیارد ریال تسهیلات در سال گذشته پرداخت کردند.
وی اظهار کرد: برخی از مشکلات پرداخت تسهیلات ناشی از ضعف ساختار اداری است که مدیران برای کاهش آن باید تلاش حداکثری داشته باشند.
گراوند تاکید کرد: در این حوزه مدیران باید از اختیارات قانونی خود برای سرعت بخشی در کار مردم و گره گشایی از مشکلات استفاده کنند.
گراوند همچنین با تقدیر از مدیران بانک سینا در پرداخت تسهیلات عشایری و روستایی افزود: بانک سینا بیش از 400 میلیارد ریال سهمیه پرداخت تسهیلات داشته که بطور صددرصدی محقق شده است.

جهت خرید تخم نطفه دار گونه های مختلف طیور یا دستگاه های جوجه کشی اینجارا کلیک کنید.

برچسب‌ها:, , ,

پاسخی بگذارید

5 × یک =