تامین خودروهای حمل جوجه در کشور

اخبار

بخش خصوصی با همکاری شرکت هلندی برای داخلی سازی کابین های حمل جوجه تحت لیسانس Van Ravenhost توافق کرده است بطوری که بخشی از بازار جهانی این شریک هلندی در منطقه به ایران داده می شود.
رزازی با اشاره به تامین خودروهای مورد نیاز رای حمل جوجه در کشور گفت: طی ۲ سال گذشته و با توجه به فقدان حمل و نقل مناسب طیور در کشور و نیاز این صنعت به رفع این مشکل، تحقیقات و مذاکراتی را برای دستیابی به یک راه حل مناسب آغاز کردیم که منتج به انعقاد قرارداد بین طرف‌های ایرانی و خارجی شد.
وی که در حاشیه همایش معرفی خودروی حمل جوجه سخن می‌گفت، ادامه داد: با خودروسازان ایرانی مذاکراتی داشتیم و از بین شرکت‌های ایرانی، شرکت بهمن دیزل تنها مجموعه‌ای بود که برای نصب کابین‌های حمل جوجه بر روی محصولات ایسوزو، امکان همکاری با ما را داشت.
رزازی تصریح کرد: در میان شرکت‌های خارجی فعال در زمینه ساخت خودرو‌های حمل جوجه با شرکت Van Ravenhorst هلند قرارداد همکاری به منظور تامین نیاز کشور بسته شده و قرار است برای انتقال تکنولوژی نیز با ایران همکاری کنند.
وی گفت: این شرکت هلندی توانایی دارد در زمینه حمل طیور و جوجه و سایر حوزه‌ها به ما یاری رساند و با شرکت بهمن دیزل نیز برای تولید همزمان خودروی حمل جوجه با استاندارد‌های اروپا به توافق رسیده ایم.
وی افزود: شرکت هلندی برای آغاز کار، کامیون‌های ۸ تنی بهمن دیزل را پذیرفت تا کار را با این مدل آغاز کند. طراحی‌ها و تمام موارد مورد نیاز برای این مدل کامیون انجام گرفت و در چندین مرحله رد و بدل شدن نقشه و مذاکرات، کابینی طراحی شد که با کامیون ۸ تنی ایسوزو و استاندارد‌های اروپا همخوانی داشته باشد.

بنز، ون‌های حمل جوجه را تامین می‌کند
رزازی در خصوص شرکت سومی که در زمینه ساخت خودرو‌های حمل جوجه با والا صنعت مشارکت خواهد کرد، گفت: برند بنز به نمایندگی شرکت ستاره ایران نیز قبول کرده است برای تامین ون‌های مورد نیاز با ما همکاری کند.
وی افزود: احتمال دارد در مهر یا آبان امسال، ون‌های بنز مخصوص حمل جوجه آماده تحویل به بازار مصرف شود و ون‌ها نیز توسط شرکت ستاره ایران تامین خواهد شد. شرکت بهمن دیزل نیز کامیون و کامیونت‌های حمل جوجه را تامین می‌کند.
وی افزود: سرمایه گذار به دنبال سود در هزینه‌ای است که انجام می‌دهد و مزایای این کامیون‌ها نشان می‌دهد که شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل از این سرمایه گذاری نفع بسیاری خواهند برد.
رزازی در پایان خاطرنشان کرد: در حال رایزنی با سازمان ملی استاندارد ایران برای أخذ استاندارد این خودرو‌های کابین دار هستیم و بزودی این اتفاق خواهد افتاد. از طرف دیگر سازمان دامپزشکی با همکاری بانک کشاورزی برای لیزینگ این خودرو‌ها دست به کار شده است که این‌ها همه خبر از بروز تغییر در حمل و نقل سنتی طیور در آینده‌ای نزدیک می‌دهد.

جهت خرید تخم نطفه دار انواع مختلف طیور یا دستگاه های جوجه کشی اینجا را کلیک کنید.

برچسب‌ها:, , , ,

پاسخی بگذارید

یک × دو =