ارپیلیچ ترکیه؛ به دنبال سرمایه‌گذاری جدید و پیشروی در بازار طیور است

اخبار

ارپیلیچ (Erpiliç) نام یک شرکت پیشرو در تولید طیور است، این شرکت که در کشور ترکیه قرارگرفته است به‌تازگی در حال سرمایه‌گذاری دریکی از جوجه‌کشی‌های پس ریفورم (Pas Reform) است، درواقع این شرکت با این اقدام قصد دارد که بتواند گوشت بوقلمون تقاضا شده در بازار را تأمین کند.
کارخانه ارپیلیچ که در شمال غربی شهر بولو (Bolu)، پایتخت طیور ترکیه قرار دارد؛ یکی از سه شرکت بزرگ ادغام‌شده در صنعت پرورش طیور است. این شرکت دارای یک کارخانه خوراک، چند کارخانه جوجه‌کشی، بخش تهیه تأسیسات پرورش طیور و یک کارخانه تولید است. در شرکت ارپیلیچ حدود 1300 مرغدار فعالیت می‌کنند و 70 نمایندگی مجاز فروش دارد.
شرکت ارپیلیچ در سال 2016 میلادی شرکت بولکا هیندی (Bolca Hindi) را خریداری کرد. این شرکت اولین کمپانی هندی سرمایه‌گذار در تولید گوشت بوقلمون بوده است و در حال حاضر یکی از برترین تولیدکنندگان در ترکیه است. شرکت بولکا هیندی توانسته است در طول چند سال گذشته به برندی مشهور و معتبر درزمینه تولید گوشت بوقلمون در ترکیه تبدیل شود. ارپیلیچ تصمیم دارد تا ظرفیت تولید خود را به بیش از 300 درصد ارتقا دهد و تولید روزانه بوقلمون خود را از 5400 قطعه به 18000 قطعه برساند.
کارخانه جوجه‌کشی جدیدی که شرکت ارپیلیچ در حال سرمایه‌گذاری در آن است در 15 کیلومتری مرکز شهر بولو قرار دارد و به سیستم پیشرفته شرکت پس ریفورم مجهز خواهد شد.
این پروژه مجموعه کاملی از سیستم‌های اتوماسیون جوجه‌کشی، سیستم‌های کامل کنترل آب‌وهوا برای محل نگهداری تخم‌ها و هم‌چنین تکنولوژی‌های پیشرفته در این زمینه را در اختیار دارد.
آقای مت گوچبیلمز (Mete Güçbilmez) مدیر تولید شرکت ارپیلیچ، در مورد پروژه جدید گسترش کارخانه گوشت بوقلمون می‌گوید: «در دهه گذشته در بازار گوشت بوقلمون شاهد رشد چشمگیری بوده‌ایم و اکنون زمان مناسبی برای تأسیس یک کارخانه جوجه‌کشی جدید است تا از این طریق بتوانیم به یک تولیدکننده برتر درزمینه تولید گوشت بوقلمون آن تبدیل شویم».
جهت خرید تخم نطفه دار گونه های مختلف طیور یا دستگاه های جوجه کشی اینجا را کلیک کنید.

برچسب‌ها:, , ,

پاسخی بگذارید

17 + 9 =